Jesteśmy grupą młodych, zdolnych oraz pomysłowych ludzi,
oferujących systemy do robienia zdjęć w ruchu we wszelakich parkach rozrywki.

Nasza firma istnieje w tej branży od 2012 roku. Od tamtej pory nieprzerwanie się rozwijamy i poszerzamy swoją działalność na kolejne tego typu ośrodki w Polsce i za granicą. Jesteśmy jedną z trzech firm gwarantujących podobne usługi w Europie. Oprócz nas najbliższa firma tego typu mieści się w Wielkiej Brytanii.

Od początku funkcjonowania naszym klientem jest Energylandia – najszybciej rozwijający się park rozrywki na świecie. Z naszych wspólnych usług skorzystały już tysiące zadowolonych klientów.

Montujemy profesjonalne instalacje fotograficzne w parkach rozrywki, parkach wodnych, na torach tubingowych czy wyciągach narciarskich, które robią zdjęcia klientom korzystającym z urządzeń w najbardziej emocjonujących dla nich momentach.

Pracujemy kompleksowo, w naszych szeregach znajdują się graficy, programiści, elektronicy, inżynierowie. Jesteśmy niezawodni, otwarci, błyskawicznie działający i poświęceni swojej pracy. Nasz system działa bezproblemowo, oferujemy dwudziestoczterogodzinny serwis on line.

Zobacz, jak to działa:

System Fotograficzny PHOTO RIDE

Systemy Fotograficzny WATER PARK

Jesteś zainteresowany?